Firma Lemur współpracuje z  Europejskim Centrum Odszkodowań SA (EuCO), które  jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspieramy osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Wraz z Grupą Kapitałową EuCO działamy na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.  Od momentu powstania EuCo w 2004 roku, EuCO pomogliśmy 200 tysiącom osób i uzyskaliśmy dla nich ponad 1,5 mld złotych odszkodowań.

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych, ale EuCO zajmuje się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC sprawcy zdarzenia. W przypadku jej braku skutecznie dochodzimy roszczeń z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Oferujemy darmową analizę każdej sprawy.

KOMU POMAGAMY?

WYPADEK ŚMIERTELNY.

ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie, jeśli straciłeś osobę bliską w wyniku:

 • wypadku komunikacyjnego,
 • wypadku przy pracy,
 • wypadku na gospodarstwie rolnym,
 • błędu medycznego, potknięcia.

Poszkodowanymi w tym przypadku są bliscy osoby zmarłej, jeśli nie ponosi ona wyłącznej winy za spowodowanie wypadku, lub była dzieckiem do lat 13. Uprawnionymi do ubiegania się o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę po stracie osoby bliskiej mogą być: współmałżonkowie, rodzice, dzieci, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki, a także osoby pozostające w nieformalnym związku z osobą zmarłą.

Jeżeli, w związku z tragiczną śmiercią bliskiego, pogorszeniu uległa sytuacja życiowa poszkodowanego, przysługuje mu również odszkodowanie oraz świadczenia rentowe. Pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu lub jest już po wypłacie zadośćuczynienia.

OBRAŻENIA CIAŁA.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie, jeżeli uległeś wypadkowi w wyniku:

 • wypadku komunikacyjnego,
 • wypadku przy pracy,
 • wypadku na gospodarstwie rolnym,
 • błędu medycznego,
 • potknięcia.

 

Odszkodowanie przysługuje każdemu uczestnikowi zdarzenia, który nie został uznany za wyłącznego sprawcę.

Uzyskamy najwyższe możliwe świadczenia zarówno dla kierowcy poszkodowanego pojazdu i jego pasażerów, pasażerów sprawcy, pieszego, rowerzysty, motocyklisty, jak i dla małoletniego sprawcy zdarzenia.


Pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat wstecz lub jest już po wypłacie odszkodowania.

SZKODA NA POJEŻDZIE

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie, Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś wypadek, w którym uszkodzone zostało Twoje auto.

Miałeś wypadek samochodowy w ciągu ostatnich 3 lat? 

Zyskaj 60% dopłaty, ciesz się pieniędzmi i spokojem. Prościej się nie da! Nie czekaj na swoje pieniądze, odbierz je od nas.

Ubezpieczyciel wypłacił Ci niesatysfakcjonującą kwotę za zniszczony pojazd?

Dopłacimy do Twojego odszkodowania nawet 60%

 

 

 

Uzyskamy dla Ciebie dopłatę do wypłaconego odszkodowania.

Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy za zniszczony pojazd?

 • Fakt, że otrzymałeś odszkodowanie za zniszczony pojazd z OC sprawcy lub AC nie oznacza, że ubezpieczyciel zlikwidował szkodę w 100%.

 • W zdecydowanej większości przypadków nasi specjaliści odkrywają rażące zaniżenia wypłacanych kwot.

 • Jeżeli nie dysponujesz niezbędną wiedzą prawną oraz cenisz swój czas i wygodę, warto byś przeanalizował swoją sprawę u nas.

 • Sprawdzimy Twoją szkodę całkowicie za darmo, a Ty zyskasz pewność czy nie zostałeś oszukany przez ubezpieczyciela.

Jeśli zdecydujesz się na przekazanie nam praw do zaniżonej części odszkodowania od ręki wypłacimy Ci ustaloną kwotę,biorąc na siebie ryzyko i koszty związane z dochodzeniem Twoich praw przed sądem.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

W naszej flocie znajduje się ponad 500 pojazdów, prowadzimy kilkadziesiąt punktów wynajmu rozlokowanych na terenie całego kraju. Jesteśmy zawsze dostępni – znajdziesz nas w wielu dużych i średniej wielkości miastach, zawsze wtedy, gdy chcesz wypożyczyć wygodne i odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom auto zastępcze.

Do dyspozycji dajemy Ci modele wszystkich dostępnych na rynku klas. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, u nas znajdziesz to, czego szukasz.

Nasza flota składa się w zdecydowanej większości z nowych pojazdów, które są pod stałą opieką autoryzowanych serwisów mechanicznych. Dzięki temu flota wyróżnia się niezawodnością oraz maksymalnym poziomem komfortu użytkowania.

Regularne serwisowanie i młody wiek aut na wynajem gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Każdy egzemplarz wyposażony jest w poduszki powietrzne i ABS, a stan techniczny systemów bezpieczeństwa jest każdego dnia kontrolowany.

 

 

 

Miałeś kolizję nie ze swojej winy? Twoje auto jest uszkodzone?

Należy Ci się samochód zastępczy z polisy OC sprawcy. To bardzo proste!

Wynajem samochodu zastępczego jest bezgotówkowy, co oznacza że nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wynajęciem samochodu, na czas naprawy Twojego pojazdu. Za cały okres wynajmu zapłaci ubezpieczyciel sprawcy.

Otrzymasz od nas auto tej samej klasy co uszkodzone, przy minimum formalności. Wynajem takiego pojazdu jest dla Ciebie:

 • bezgotówkowy
 • bez limitu kilometrów
 • bez kaucji

Copyright © 2018 www.e-lemur.pl All rights reserved.