Dostosowujemy szkolenia i audyty do Twoich potrzeb – każdy z programów może zostać odpowiednio zmodyfikowany, tak aby spełniał Twoje oczekiwania.

Współpracujemy z doświadczonymi audytorami. Zawsze dobieramy najodpowiedniejszych i zarazem najlepszych ekspertów do zleconego nam projektu.

ŚWIADCZYMY NOWATORSKIE KOMPLEKSOWE USŁUGI AUDYTORSKIE ORAZ SZKOLENIOWE DLA FIRM, KORPORACJI, INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH, SZKÓŁ Z ZAKRESU:
PUBLIC RELATIONS, HUMAN RELATIONS, NEGOCJACJE, SPRZEDAŻ i MARKETING, CALL CENTER, ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM oraz wiele innych.

Dział szkoleniowy i audytorski Firmy Lemur wspiera wielkie korporacje, firmy, instytucje poprzez organizację autorskich audytów i szkoleń biznesowych. Tworzymy projekty wdrożeniowe jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Precyzyjnie analizujemy Twoje potrzeby, aby organizować szkolenia i audyty odpowiadające Twoim wymaganiom. Współpracujemy z wieloma ekspertami/praktykami, z którymi wspólnie wspieramy rozwój Twoich umiejętności. Efektywnie wspieramy Twoją edukację, abyś mógł osiągać swoje cele.

Każda osoba, każda instytucja, każda organizacja, my wszyscy, funkcjonujący w otoczeniu społecznym lub biznesowym jesteśmy narażeni na kryzys. W każdym obszarze naszego, życia może pojawić się sytuacja kryzysowa nagła, nieoczekiwana, niekorzystna. Gdy znajdujemy się w sytuacji kryzysowej to zawsze bardzo szybko znajdujemy się w centrum zainteresowania. Niestety nie zawsze zainteresowanie jest równoznaczne z chęcią niesienia pomocy. Kluczowym elementem zapobiegania kryzysom lub minimalizowania związanych z nimi strat wizerunkowych są szybkie i skuteczne działania.

Jeżeli już wszyscy zawiedli, jeżeli naprawdę jest źle, skontaktuj się z nami - pomożemy. Nigdy nie chwalimy się z kim współpracujemy dla nas liczą się przede wszystkim nasi Klienci. Dla nas od zawsze najważniejszy jesteś TY.

Copyright © 2018 www.e-lemur.pl All rights reserved.